O společnosti

Společnost Pendax je přímým dovozcem a distributorem potravin ze zemí Itálie, Německa, České Republiky, Slovenska, Rakouska a Španělska. Jsme ryze česká společnost, jejímž předmětem podnikání je import i export. Obchodujeme převážně mezi výše zmíněnými trhy, vyvážíme rovněž české potravinové výrobky do zahraničí a to převážně do Rakouska a Německa. Všichni naši dodavatelé jsou přímí výrobci a některé výrobky z našeho sortimentu jsou vyráběny pod naší privátní značkou.Díky nákupu od výrobců jsme schopni nabídnout našim partnerům vysokou kvalitu za výrazně zajímavé ceny.

V minulosti jsme byli považováni především za velkoobchod specializovaný na italskou gastronomii, což se však postupem času zásadně změnilo, neboť v současné době již zásobujeme své zákazníky kompletním sortimentem potravin kromě volně loženého masa.

Svým kompletním sortimentem zavážíme gastro provozy, potravinářské výrobny, hotely, restaurace a maloobchody v Čechách, na Moravě a na Slovensku. U vybraných výrobků, kde disponujeme bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality, dodáváme své produkty největším velkoobchodním řetězcům na trhu. Jedná se především o uzeniny, vybrané mléčné výrobky a sortiment italských producentů.

Své zákazníky zavážíme vlastní přepravou jednou až dvakrát týdně a disponujeme skladovacími prostory včetně kanceláří o výměře cca 900m2.

Naše vybrané komodity:
rajčata a sterilovaná zelenina pro gastro provozy, sýry na pizzu, eidam, tvrdé sýry na strouhání, uzeniny, nakládané sýry, těstoviny, omáčky do těstovin, noky, mouka na pizzu, olivový olej, vinný ocet, uzeniny a mnoho dalších.

Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem! Zašlete nám Vaší poptávku po výrobku, který je důležitý pro Vaše obchodování a získejte tak výhodnější podmínky nákupu a kompletní servis, vč. dodání objednávky až k Vám v co nejkratší možné lhůtě.

Kontaktujte nás!

Váš velkoobchodní specialista na kompletní gastronomii na nejvyšší úrovni
Pendax s.r.o.


© Copyright Pendax, s.r.o., 2011-2017, Realizace: 3solutions, spol. s r.o.